Адреса для листування:
а/с 5, м. Ковель, Волинська обл., 45008
Адмін: ut1pg(at)lrv.net.ua
Круглий стіл: ведучий UR4PWL op. Микола
Щонеділі на 3,605 MHz о 08:00 укр.
Постійно на УКХ - 145,400 MHz
| Черговий виїзд клубу FTC до заповідника “Прип'ять- Стохід” |
| Середа, 23 вересня 2015, 10:32 |
|
Із автостанції Маневичі ми вирушили на Любешів. Місцевий колега Михайло UR3PAX зустрів нас і люб'язно відвіз у свій дачний будиночок на хуторі Заріки. Саме по хутору і проходить межа заповідника.
Не гаючи часу, ми розгорнули робоче місце та розпочали роботу в ефірі. У перервах, ми прогулялися лісом. Вийшовши на низину, ми помітили наскільки впав рівень річки, створивши масу незручностей мешканцям сіл.
Надвечір ми провідали рекреаційне місце “Під дубом”. Саме тут Прип'ять робить чисельні повороти, надаючи місцині неповторного колориту. Також тут розташована велика кількість пляжів. Пологі береги, білий пісок, тінь, котру створюють прибережні дерева, роблять це місце найкращим курортом. Проте, найвеличнішим видовищем дня було визнано захід сонця. Безкрайній небосхил, насичені барви жовто - оранжевих кольорів і величезний диск сонця заходив за хмари.
Шкода, що за дріб'язковими клопотами ми пропускаємо багато прекрасного. Саме такі миттєвості змушують задуматись над головним змістом у цьому житті. Адже, життя складається з прекрасних моментів, а не кількості проведених у суєті років. А ввечері ми приготували смачний борщ і влаштували посиденьки біля вогнища. Зоряне небо зачаровувало, а тихий вечірній вітер заколисував нас.
Проте, робота в ефірі не припинялась завдяки зулиллям Богдана UR3PGW.
І лише нічна гроза змусила його припинити роботу на діапазонах. А ранок зустрів нас прохолодою та туманом. Невеличкий дощик не перешкоджав нашому бадьорому настрою та роботі. Менш ніж за добу було проведено понад 500 QSO. По обіді ми вирушили додому, оскільки погода почала псуватись. Експедиція вдалася! Дякуємо всім хто викликав! 73! 44! Наталія Грицюк, UR3PHG |




















